Розклад занять
Понеділок
Старша підгрупа
1.Інтегровані заняття:
- Ознайомлення з соціумом
- розвиток мовлення та культури спілкування.
2.Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність).
3.Фізичний розвиток
Молодшо-середня підгрупа
1.Інтегровані заняття:
- соціум
- дитина у світі культури спілкування.
2.Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність).
3.Фізичний розвиток
II половина дня Заняття « Природа нашої планети »
Вівторок
Старша підгрупа
1.Логіко-математичний розвиток.
2.Пізнавальний розвиток
(ознайомлення з природою I/III тиждень); ознайомлення з ловкіллям II/ IV тиждень)
3.Художньо-естетичний розвиток(аплікація)
Молодшо-середня підгрупа
1.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі(математика)
2Пізнавальний розвиток(ознайомлення з природою і довкіллям)+дитина соціумі
3.Художньо-естетичний розвиток
(аплікація ).
II половина дня заняття ,, Радість творчості,,
Середа
Старша підгрупа
1.Мовленнєвий розвиток(навчання елементів
грамоти,підготовка до навчання письма,звукова культура мовлення
2.Художньо-естетичний розвиток(ліплення)
3.Художньо-естетичний розвиток( з пріоритетом музичної діяльності).
Молодшо-середня підгрупа
1Мовленнєвий розвиток(звукова культура мовлення,підготовка руки до письма,словникова робота)
2.Художньо-продуктивна діяльність
(ліплення).
3.Художньо-естетичний розвиток
( музична діяльність)
II половина дня заняття ,, Здорове тіло - здоровий дух,,
Четвер
Старша підгрупа
1.Логіко-математичний розвиток та основи економічної культури
2.Інтегроване заняття:мовленнєвий та соціально-моральний розвиток
3.Фізичний розвиток
Молодшо-середня підгрупа
1Інтегроване заняття :мовленнєвий розвиток(зв'язне мовлення,граматична правильність мовлення,мовленнєвий етикет)..
3.Фізичний розвиток
II половина дня заняття ,, Природа нашої планети ,,
П'ятниця
Старша підгрупа
1.Інтегроване заняття: розвиток мовлення
+малювання
2.Ознайомлення з соціумом
3.Фізичний розвиток
Молодшо-середня підгрупа
1.Інтегроване заняття: розвиток мовлення +малювання
2.Фізичний розвиток
II половина дня Побутово-господарська діяльність